Bagnet

Ексраднику колишнього голови Полтавської ОДА збільшили розмір застави

Апеляційний суд збільшив розмір застави ексраднику колишнього голови Полтавської облдержадміністраці ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
8 листопада місцевий рибалка виявив тіло жінки неподалік річки Псел (між селами Великі Сорочинці та Баранівка) Миргородського району.  Про це повідомили у відділі комунікації поліції Полтавщини.  Прибувши на місце події, працівники слідчо-оперативної групи встановили особу померлої. Нею виявилася 72-річна Ганна Гузій, жителька Великосорочинської тергромади Миргородського району, яку розшукувалася поліцією Полтавщини з 27 жовтня, як безвісти зникла.  Попередньо ознак насильницької смерті на тілі жінки не виявлено.  Для остаточного встановлення причини її смерті тіло направлено на проведення судово-медичної експертизи.  За даним фактом слідчим підрозділом поліції, під процесуальним керівництвом Миргородської окружної прокуратури, відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.

8 листопада місцевий рибалка виявив тіло жінки неподалік річки Псел (між селами Великі Сорочинці та Баранівка) Миргородського району. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Полтавщини. Прибувши на місце події, працівники слідчо-оперативної групи встановили особу померлої. Нею виявилася 72-річна Ганна Гузій, жителька Великосорочинської тергромади Миргородського району, яку розшукувалася поліцією Полтавщини з 27 жовтня, як безвісти зникла. Попередньо ознак насильницької смерті на тілі жінки не виявлено. Для остаточного встановлення причини її смерті тіло направлено на проведення судово-медичної експертизи. За даним фактом слідчим підрозділом поліції, під процесуальним керівництвом Миргородської окружної прокуратури, відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.

8 листопада місцевий рибалка виявив тіло жінки неподалік річки Псел (між селами Великі Сорочинці та Баранівка) Миргородського району. 

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Полтавщини.

 

Прибувши на місце події, працівники слідчо-оперативної групи встановили особу померлої. Нею виявилася 72-річна Ганна Гузій, жителька Великосорочинської тергромади Миргородського району, яку розшукувалася поліцією Полтавщини з 27 жовтня, як безвісти зникла.

 

Попередньо ознак насильницької смерті на тілі жінки не виявлено.

 

Для остаточного встановлення причини її смерті тіло направлено на проведення судово-медичної експертизи.

 

За даним фактом слідчим підрозділом поліції, під процесуальним керівництвом Миргородської окружної прокуратури, відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.