Bagnet

Ексраднику колишнього голови Полтавської ОДА збільшили розмір застави

Апеляційний суд збільшив розмір застави ексраднику колишнього голови Полтавської облдержадміністраці ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
На Полтавщині оголосили про підозру бойовикам із самопроголошеної «ДНР»

На Полтавщині оголосили про підозру бойовикам із самопроголошеної «ДНР»

У Полтавській області вісьмом бойовикам так званої «ДНР» повідомили про підозру за трьома статтями кримінального кодексу. Обвинувальні акти щодо двох людей вже передали до суду. Про це 21 жовтня розповіла речниця обласного управління Служби безпеки України Інна Усова.

 

За даними слідства, восьмеро людей виконували вказівки російських командирів. Вони приймали участь у військових діях проти України.

 

«Обіймали посади командирів відділень, стрільця-гранатометника, снайпера, кулеметника, механіка-радіотелефоніста, старшого стрільця, стрільця так званого «3 батальйону 127 полку народної міліції Донецької народної республіки. Після початку повномасштабного вторгнення зазначені мешканці тимчасово окупованої частини Донецької області добровільно прибули до пунктів збору мобілізованих «ДНР» для проходження служби у незаконних збройних формуваннях», – сказала Інна Усова.

Згодом цих людей взяли у полон українські військові. Бойовикам із самопроголошеної «ДНР»»повідомили про підозру за трьома статтями: частиною другою статті «Державна зрада», частиною сьомою статті «Колабораційна діяльність» та статтею «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань». Максимальна санкція – 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю.