Bagnet

Ексраднику колишнього голови Полтавської ОДА збільшили розмір застави

Апеляційний суд збільшив розмір застави ексраднику колишнього голови Полтавської облдержадміністраці ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
На Полтавщині судитимуть громадянина РФ

На Полтавщині судитимуть громадянина РФ

У Полтавській області правоохоронці завершили досудове розслідування справи щодо росіянина, який підтримував повномасштабну війну на території України. Про це розповіла речниця обласного управління Служби безпеки України Інна Усова.

 

Росіянин приїхав на Полтавщину у грудні 2020-го року. Мешкав у своєї матері у Лубенському районі, йдеться на офіційному сайті прокуратури Полтавщини.

 

Після початку повномасштабного вторгнення на територію України 53-річний громадянин РФ заперечував окупацію, підтримував дії російської армії і називав їх «звільненням України від нацизму». Крім того, чоловік говорив, що від 2014-го року в Україні триває «громадянська війна», розповіла Інна Усова.

 

Нині у справі завершили досудове розслідування, чоловіка будуть судити. Про підозру йому повідомили 22 серпня за частиною першою статті 436-2 – «Виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників». Максимальна санкція – позбавлення волі на строк до трьох років.