Bagnet

Ексраднику колишнього голови Полтавської ОДА збільшили розмір застави

Апеляційний суд збільшив розмір застави ексраднику колишнього голови Полтавської облдержадміністраці ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
Притягував до відповідальності невинну людину: працівники ДБР затримали правоохоронця з Кременчука

Притягував до відповідальності невинну людину: працівники ДБР затримали правоохоронця з Кременчука

Працівники Державного бюро розслідувань затримали правоохоронця з Кременчука, який хотів притягнути до відповідальності невинну людину. Чоловікові обрали запобіжний захід. Про це повідомив речник територіального управління Держбюро розслідувань Олександр Білка.

 

За даними слідства, підозрюваний правоохоронець розслідував незаконну вирубку лісу на території Кременчуцького району. Він психологічно тиснути на свідка, щоб той знайшов людину, яка б погодилася взяти на себе провину за незаконну порубку дерев. Чоловік обіцяв, що у в’язницю ніхто не потрапить, адже відповідальність обмежиться штрафом.

 

«Працівники ДБР затримали чоловіка 2 вересня після того, як він повідомив про підозру у вчиненні злочину невинній особі. Підозру правоохоронцю з Кременчука оголосили 3 вересня. Наступного дня обрали запобіжний захід — тримання під вартою з правом внесення застави», — каже Олександр Білка.

Кримінальне провадження розпочали за частиною другою статті «Притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності». Санкція – від 5 до 10 років позбавлення волі.