Bagnet

Ексраднику колишнього голови Полтавської ОДА збільшили розмір застави

Апеляційний суд збільшив розмір застави ексраднику колишнього голови Полтавської облдержадміністраці ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
Надзвичайний рівень пожежної небезпеки оголосили на Полтавщині: які причини

Надзвичайний рівень пожежної небезпеки оголосили на Полтавщині: які причини

На Полтавщині протягом двох днів триматиметься найвищий п’ятий клас пожежної небезпеки. Це пов’язано з погодними умовами, розповіла речниця рятувальників регіону Світлана Рибалко.

 

Період підвищеної пожежонебезпеки в області триватиме протягом 26 та 27 серпня. У цей час рятувальники рекомендують не розводити багаття у полях поблизу лісів, торфовищ та на відкритих територіях. Крім того, радять не залишати недопалки та сірники на сухій траві.

 

Надзвичайний рівень пожежної небезпеки оголосили у регіоні через спеку та сильні пориви вітру. Якщо після 27 серпня погода не зміниться, то його термін можуть продовжити, розповіла речниця надзвичайників Полтавщини Світлана Рибалко.

 

Як розповіла синоптикиня обласного гідрометцентру Олена Леонтьєва, найвищий п’ятий клас пожежної небезпеки триматиметься до найближчих дощів. Опади у деяких районах області очікують 28 серпня.

 

За самовільне випалювання рослинності громадян можуть оштрафувати до понад 6 тисяч гривень, а посадовців – до понад 21 тисячі гривень. Призначити можуть і кримінальну відповідальність – щонайбільше 10 років позбавлення волі.