Bagnet

Ексраднику колишнього голови Полтавської ОДА збільшили розмір застави

Апеляційний суд збільшив розмір застави ексраднику колишнього голови Полтавської облдержадміністраці ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
У Полтаві судитимуть колишнього працівника СБУ, який воює проти України

У Полтаві судитимуть колишнього працівника СБУ, який воює проти України

До полтавського суду передали обвинувальний акт стосовно колишнього співробітника управління Служби безпеки України в Донецькій області. Його підозрюють в участі у терористичній організації. Про це повідомила речниця обласного управління СБУ Інна Усова.

 

За словами Усової, підозрюваний Василь Бовсуновський 2014-го року доєднався до незаконних збройних формувань так званої «Донецької народної республіки». Він здійснював розвідувально-підривну діяльність та обстрілював позиції сил Антитерористичної операції України.

 

Згодом його призначили командиром військової частини у так званій «ДНР», де організовував спеціальну бойову підготовку підлеглих.

 

За даними слідства, на початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України, підпорядковані йому підрозділи увійшли до складу окупаційних угруповань на східному напрямку.

 

Чоловікові заочно повідомили про підозру за частиною першою статті «участь у терористичній організації» Кримінального кодексу України. За це передбачено щонайбільше до 15 років позбавлення волі. Його оголосили у загальнодержавний розшук.