Bagnet

Ексраднику колишнього голови Полтавської ОДА збільшили розмір застави

Апеляційний суд збільшив розмір застави ексраднику колишнього голови Полтавської облдержадміністраці ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
Побив двох жінок у салоні краси: полтавцю повідомили про підозру та оголосили в розшук

Побив двох жінок у салоні краси: полтавцю повідомили про підозру та оголосили в розшук

38-річному полтавцю заочно повідомили про підозру у грубому порушенні громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю та винятковим цинізмом, пов’язаному з опором громадянам, які припиняли хуліганство (ч. 3 ст. 296 КК України). Наразі його оголосили в розшук.

Про це повідомили у Полтавській обласній прокуратурі.

 

За даними слідства, 29 липня цього року, перебуваючи в салоні краси, зневажаючи нормами моралі та загальноприйнятими правилами поведінки в суспільстві, фігурант вчинив хуліганські дії стосовно перукарки, спричинивши потерпілій тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості, та її матері, внаслідок чого жінка отримала забої.

 

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється відділенням поліції № 1 Полтавського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області.

 

Підозрюваний – неодноразово судимий за різні злочини, серед яких незаконне заволодіння транспортним засобом, шахрайство, розбій тощо. Наразі він є обвинуваченим у хуліганстві, вчиненому групою осіб (ч. 2 ст. 296 КК України). Йдеться про подію, що сталася 10 серпня 2017 року на пляжі “Дублянщина” у Полтаві. Судовий розгляд цього кримінального провадження триває у Ленінському районному суді Полтави за підтримання публічного обвинувачення Полтавської обласної прокуратури.