Bagnet

Ексраднику колишнього голови Полтавської ОДА збільшили розмір застави

Апеляційний суд збільшив розмір застави ексраднику колишнього голови Полтавської облдержадміністраці ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
Дівчинку, яку врятували надзвичайники у Семенівці, перевели із реанімації у терапевтичне відділення

Дівчинку, яку врятували надзвичайники у Семенівці, перевели із реанімації у терапевтичне відділення

Півторарічну дівчинку, яку 7 серпня рятувальники витягли із каналізаційного колектора у Семенівці, перевели із реанімації у терапевтичне відділення.

Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС у Полтавській області.

 

Відразу після чергової зміни начальник караулу Роман Лук’янець і командир відділення Олександр Носенко відвідали дівчинку у лікарні. Врятовану звати Аріна.

 

“З нею все добре! Із реанімації її перевели у терапевтичне відділення. Дівчинка, як побачила рятувальників відразу побігла до них на ручки. В палаті з дитиною була мама, вона також рада була зустрічі з рятувальниками і сказала, що вони з Аріною відвідають надзвичайників у частині після виписки із лікарні”, – зазначили в обласному управлінні ДСНС.

 

Нагадаємо, 7 серпня у Семенівці рятувальники витягли із каналізаційного колектора півторарічну дівчинку. Люди розкопали отвір ширше та опустили в яму держак від лопати, дитина ухопилася за неї і трималася, доки не прибули бійці ДСНС. Рятувальники відтягли бетонну плиту, потім за допомогою мотузки спустилися у каналізаційний колектор (глибиною близько 2 метрів) та витягли дитину.