Bagnet

Ексраднику колишнього голови Полтавської ОДА збільшили розмір застави

Апеляційний суд збільшив розмір застави ексраднику колишнього голови Полтавської облдержадміністраці ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
ТЦ в Кременчуку зруйнувала радянська ракета «Буря» — СБУ

ТЦ в Кременчуку зруйнувала радянська ракета «Буря» — СБУ

Торговельний центр «Амстор» в Кременчуці, де на момент бомбардування російськими військовими знаходилось понад тисяча людей, зруйнували ракети «Х-22».

 

Служба безпеки України встановила, що ракети по ТЦ запустили з бомбардувальників «Ту-22М3», які злетіли з аеродрому «Шайковка» у Калузькій області РФ. Самі ж ракети випустили у повітряному просторі Курської області.

 

«На відео з моментом удару чітко видно – окупанти влучили саме у ТЦ, де перебувало багато відвідувачів. Можна порівняти і супутникові знімки міста до та після обстрілу. Тобто всі вигадки роспропаганди спростовуються фактами», — повідомили в СБУ.

 

В російських медіа після руйнування кременчуцького ТЦ з’явились повідомлення, що начебто поряд був завод зі складом із військовою технікою. Втім, українська Служба безпеки спростовує це і наголошує, що поряд таки є завод, але він виробляв асфальтозмішувальні установки.

 

«Якщо виходити з логіки окупантів, то небезпеку для них становлять полиці супермаркетів і навіть асфальтозмішувальні установки. Армія Росії – це збіговисько терористів, які обов’язково отримають покарання за свої злочини. Всі докази наразі ретельно документуються», – заявив голова СБУ Іван Баканов.

 

Довідка. Ракета «Х-22», відома як «Буря» — радянська надзвукова крилата протикорабельна ракета повітряного базування великої дальності.