Bagnet

Ексраднику колишнього голови Полтавської ОДА збільшили розмір застави

Апеляційний суд збільшив розмір застави ексраднику колишнього голови Полтавської облдержадміністраці ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
Під час розбирання завалів ТЦ у Кременчуці травмувалися рятувальники

Під час розбирання завалів ТЦ у Кременчуці травмувалися рятувальники

Двоє рятувальників, які долучилися до розбору завалів торговельного центру у Кременчуці, травмувалися. Один з них – у тяжкому стані. Про це повідомила речниця надзвичайників області Світлана Рибалко.

 

Травмування рятувальників трапилося 29 червня під час розбирання завалів торгового центру в Кременчуці. Як повідомляє пресслужба ДСНС України, це сталося під час підготовки до демонтажу залізобетонних плит, тоді стався зсув однієї з них. Обоє пожежників перебувають у лікарні.

 

«Чому трошки повільніше навіть розбір конструкцій пішов, тому що перебувають у цих місцях всі важкі конструкції, які треба розрізати, знімати. І вони повністю не зруйнувалися під час вибуху, а їх треба демонтувати«, – говорить речниця рятувальників Полтавщини Світлана Рибалко.

За словами речниці, нині на місці продовжують працювати понад три сотні надзвичайників, при цьому постійно триває ротація. Вони – з Полтавської, Київської, Кіровоградської та Черкаської областей. Також задіяли близько 50 одиниць техніки.

 

Обох рятувальників привезли до однієї з кременчуцьких лікарень.

 

«Пацієнт, який госпіталізований сьогодні рано вранці, він знаходиться у реанімаційному відділенні у вкрай важкому стані. Стан обумовлений дуже тяжкими травмами. У цього пацієнта ураження тазу. Один звертався амбулаторно. Йому надали амбулаторну допомогу в травматологічному пункті. Він поїхав на подальше лікування до сімейного лікаря», – розповідає директорка лікарні «Кременчуцька» Оксана Корлякова.