Bagnet

Ексраднику колишнього голови Полтавської ОДА збільшили розмір застави

Апеляційний суд збільшив розмір застави ексраднику колишнього голови Полтавської облдержадміністраці ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
На Полтавщині перевіряють ціни на соціально значущі товари

На Полтавщині перевіряють ціни на соціально значущі товари

З початку червня робочі групи перевірили 206 магазинів. Завищення цін зафіксували у чотирьох торговельних закладах Диканської громади.

Про це повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Полтавській області.

 

За результатами роботи ціни знизили до економічно обґрунтованого рівня за рахунок зниження торговельної надбавки з 16 % до 10%. Завищені ціни зафіксували на такі продукти: яйця курячі (націнка 16%), олія соняшникова (націнка 12%-15%), борошно (12%).

 

“Кабінет міністрів України запровадив державне регулювання цін на соціально значущі продукти харчування. Серед них – житньо-пшеничний хліб і батон, цукор, пшеничне борошно, українські макаронні вироби, олія, масло, курятина, молоко, яйця та гречка. Отож, якщо ви зафіксували зростання ціни на істотно важливі товари чи вам відмовляють у сплаті за товар через термінал, повідомляйте фахівців Держпродспоживслужби”, – йдеться у повідомленні.

 

Телефон цілодобової гарячої лініі Головного Управління Держпродспоживслужби Полтавщини: +38 (093) 3620536,У робочий час – з 9.00 до 16.00 дзвоніть за номером (0532) 606647. Держпродспоживслужба нагадує, що завищення цін в умовах воєнного стану є неприпустимим.