Bagnet

Ексраднику колишнього голови Полтавської ОДА збільшили розмір застави

Апеляційний суд збільшив розмір застави ексраднику колишнього голови Полтавської облдержадміністраці ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
На Полтавщині попрощаються із трьома загиблим воїнами

На Полтавщині попрощаються із трьома загиблим воїнами

На війні загинули Володимир Арсененко, Олексій Пантелей та Вячеслав Панченко з Лубенської громади. Про це повідомили на офіційній Facebook-сторінці Лубенської міської ради.

 

Як повідомив речник обласного центру комплектування та соцпідтримки Роман Істомін, троє воїнів полягли 17 червня на Харківщині. Сталося це внаслідок артилерійського обстрілу.

 

38-річний Володимир Арсененко мав звання старшого сержанта. Чоловік закінчив Лубенську школу №1, пізніше навчався у місцевому лісотехнічному коледжі. У воїна залишилися дружина та син.

 

42-річний сержант Вячеслав Панченко навчався у Лубенській школі №5, а згодом – у професійно-технічному училищі у селі Войниха. Далі пішов до армії, після чого залишився на службі понадстроково. З часом повернувся до рідного міста, а з перших днів повномасштабного вторгнення долучився до оборони України.

 

Солдат Олексій Пантелей родом із села Тарасенкове Оржицької громади. Із сім’єю чоловік переїхав жити до Лубен. Військовому було 37 років. Він закінчив Черкаський інститут пожежної безпеки. У нього залишилися дружина, син та донька.

 

Про дату та місце прощання поки невідомо.