Bagnet

Ймовірно, уразило струмом: на Полтавщині загинув чоловік

Житель Кременчуцького району загинув, ймовірно, від ураження струмом. Повідомлення про смерть чолові ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
Продають дрова від імені лісгоспів: на Полтавщині активізувалися шахраї

Продають дрова від імені лісгоспів: на Полтавщині активізувалися шахраї

Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства застерігає населення про зростання кількості випадків шахрайства з приводу придбання дров паливних.

 

“Чимало громадян звертаються зі скаргами про те, що в мережі Інтернет з’являється оголошення про продаж дров паливних від імені лісогосподарських підприємств. Після здійснення перерахунку на зазначену банківську картку, з абонентом немає зв’язку і відповідно отримати оплачений товар людина не може”, – зазначили в обласному управлінні.

 

Також наголосили, що державні лісогосподарські підприємства області не приймають оплату на картку за продаж дров паливних, а мають відповідний порядок з реалізації.

 

Купівля деревини для опалення для потреб фізичних осіб здійснюється за наступною процедурою:

 

1. Слід звернутися до контори лісгоспу або лісництва та написати заяву з проханням реалізувати деревину паливну для опалення власної будівлі, зазначити обсяг. До заяви необхідно додати копію паспорта та ідентифікаційного коду.

 

2. Отримати рахунок на оплату, де вказані всі реквізити підприємства (юридичної особи), з найменуванням продукції, об’ємів, ціни та суми.

 

3. Здійснити оплату у зручний спосіб у касі найближчого лісництва/лісгоспу, у будь-якому відділенні банку, терміналі чи Приват 24.

 

4. Після оплати покупець матиме документ (квитанцію) про сплату, з яким слід звернутися повторно у лісництво для відвантаження деревини паливної.

 

“Якщо ви стали жертвою шахраїв на електронних торговельних майданчиках (olx, наприклад) або в групах соціальних мереж, повідомляйте адміністраторів про випадок шахрайства та блокуйте подану інформацію”, – йдеться у повідомленні.