Bagnet

Ймовірно, уразило струмом: на Полтавщині загинув чоловік

Житель Кременчуцького району загинув, ймовірно, від ураження струмом. Повідомлення про смерть чолові ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
На Полтавщині поліція всю ніч розшукувала 10-річного хлопчика

На Полтавщині поліція всю ніч розшукувала 10-річного хлопчика

До Полтавського районного управління поліції 12 червня, близько 20:00, звернулась місцева мешканка, 1988 року народження, із проханням розшукати її малолітнього сина.

 

За словами жінки, хлопчика на кілька годин взяв із собою її колишній 36-річний чоловік та у домовлений час не повернув. Поліція негайно розпочала пошуки дитини.

 

Джерело: Відділ комунікації поліції Полтавщини

 

“Отримавши повідомлення, на пошуки малолітнього хлопчика орієнтували максимальну кількість поліцейських міста Полтави. Пошукові заходи тривали всю ніч. Вранці, 13 червня, хлопчик знайшовся. Він самостійно повернувся додому. Із ним все гаразд. Його життю і здоров’ю нічого не загрожує”, – йдеться у повідомленні.

 

Наразі ювенальна поліція з’ясовує обставини події та проводить роз’яснювальну роботу із колишнім подружжям, щоб запобігти у подальшому подібних випадків.

 

“Під час повідомлення про зникнення дитини до пошуків одразу залучається велика кількість сил та засобів поліції! Тому закликаємо вас спілкуватися між собою, повідомляти рідним місце вашого знаходження та погоджувати свої плани, щоб не виникало непорозумінь, а поліція вчасно могла надати допомогу тим, хто реально цього потребує!”, – закликали правоохоронці