Bagnet

Ексраднику колишнього голови Полтавської ОДА збільшили розмір застави

Апеляційний суд збільшив розмір застави ексраднику колишнього голови Полтавської облдержадміністраці ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
На Полтавщині чоловік потрапив під мотоблок

На Полтавщині чоловік потрапив під мотоблок

У Кобеляцькій громаді чоловік потрапив під фрезу мотоблока. Його госпіталізували з пораненнями. Про це розповіла речниця рятувальників регіону Світлана Рибалко. Із травмами його госпіталізували до відділення анестезіології обласної лікарні. Чоловіка прооперували, він у стабільному стані та при свідомості.

 

Рятувальників викликали до села Василівка Кобеляцької громади 7 червня близько 13:30.

«Чоловік за допомогою мотоблока проводив обробку земельної ділянки. Сталося так, що під час необережного поводження з цим мотоблоком йому фрезою відрізало праву ногу фактично до коліна, а також фрезою затисло ліву ногу у самій фрезі. Рятувальники за допомогою гідравлічного обладнання провели деблокування чоловіка та перенесли його в карету швидкої медичної допомоги», – каже Світлана Рибалко.

Після події 25-річному чоловікові надали медичну допомогу лікарі, його госпіталізували.

 

«Доставили хворого у вкрай тяжкому стані, з явищами геморагічного шокуВідкриті переломи обох нижніх кінцівок з розтрощенням кісток, м’язів. Вони були значно травмовані, поранені мотоблоком. А тут тільки їх так, щоб вони відновили роботу, практично не було можливості, їх ампутували», – розповів завідувач відділення Полтавської обласної лікарні імені Скліфосовського Валентин Білий.