Bagnet

Ексраднику колишнього голови Полтавської ОДА збільшили розмір застави

Апеляційний суд збільшив розмір застави ексраднику колишнього голови Полтавської облдержадміністраці ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
На Кременчуцькому водосховищі чоловіки наловили риби на майже 2,4 мільйона гривень

На Кременчуцькому водосховищі чоловіки наловили риби на майже 2,4 мільйона гривень

На території Кременчуцького водосховища знайшли рибалок, які виловили понад 130 кілограмів риби. Про це розповіли головні держінспектори Полтавського рибоохоронного патруля Андрій Гученко та Анатолій Малько.

 

7 червня в акваторії Сулинської затоки Кременчуцького водосховища виявили чоловіка, який ловив рибу сітками з надувного човна. Це сталося у селі Жовнине Золотоніського району Черкаської області, розповів Андрій Гученко. Чоловік незаконно наловив 52 кілограми риби:

 

134 лящів;

18 карасів;

три судака.

«Згідно такс, які на даний час діють на території природно-заповідного фонду, збитки, нанесені державі, склали 1 мільйон 325 тисяч 104 гривні», – говорить головний держінспектор Полтавського рибоохоронного патруля Андрій Гученко.

 

На рибалку склали протокол про адмінправопорушення за частиною четвертою статті «Порушення правил використання об’єктів тваринного світу». Крім того, розпочали кримінальне провадження за частиною першою статті «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом». Санкція – від штрафу до трьох років обмеження волі.

 

Виловлену рибу передали для харчування військовослужбовців.

За словами головного держінспектора Полтавськго рибоохоронного патруля Анатолія Малька, цього ж дня поблизу села Шушвалівка Градизької громади на Кременчуцькому водосховищі знайшли мотоцикл, у якому були сітки з рибою. Поряд лежав гумовий човен. На березі перебувало троє людей.

 

Загалом виявили 85 кілограмів риби:

 

147 карасів;

96 лящів;

один судак.

Сума збитків – 1 мільйон 58 тисяч 519 гривень. Рибу, сітки, човен та мотоцикл вилучили.

 

На рибалку склали протокол про адміністративне правопорушення за частиною четвертою статті «Порушення правил використання об’єктів тваринного світу».