Bagnet

Ексраднику колишнього голови Полтавської ОДА збільшили розмір застави

Апеляційний суд збільшив розмір застави ексраднику колишнього голови Полтавської облдержадміністраці ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
У Полтавській області знешкодили хакерську групу

У Полтавській області знешкодили хакерську групу

У Полтавській області знешкодили хакерську групу, яка планувала атакувати інструменти органів влади та критичну інфраструктуру, а також ліквідували ботоферму, яка поширювала проросійську пропаганду

 

СБУ запобігла серії кібератак на органи влади та ліквідувала ботоферму спецслужб РФ на Полтавщині. Про це повідомила прес-група Служби безпеки України.

 

Зокрема, у Полтавській області співробітники СБУ знешкодили хакерське угруповання, яке працювало в інтересах спецслужб Російської Федерації. Зловмисники планували здійснити серію потужних кібератак на електронні системи українських органів влади та об’єктів критичної інфраструктури. До складу групи входили четверо хакерів, які спеціалізувалися на проведенні DDoS-атак на цифрові інформаційні ресурси..

 

За виконання підривної роботи хакери одержали гроші через заборонені російські платіжні системи. Комунікацію між собою та «куратором» з РФ вони підтримували через закриті канали зв’язку.

 

Також на території регіону ліквідували ботоферму російських спецслужб, яку ті використовували для масового поширення своєї пропаганди і дезінформації. Цим займалися майже 7 тисяч фейкових акаунтів, зареєстрованих на телефонні номери українських і зарубіжних операторів мобільного зв’язку.