Bagnet

Ексраднику колишнього голови Полтавської ОДА збільшили розмір застави

Апеляційний суд збільшив розмір застави ексраднику колишнього голови Полтавської облдержадміністраці ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
Сьогодні в Полтавській міськраді пройде зустріч із перевізниками, після чого виконком сформує новий тариф для автобусних маршрутів

Сьогодні в Полтавській міськраді пройде зустріч із перевізниками, після чого виконком сформує новий тариф для автобусних маршрутів

Найближчим часом у Полтаві можуть підвищити вартість проїзду на автобусних маршрутах. Це стало можливим після того, як Рада оборони Полтавської області скасувала свою заборону на підвищення тарифів у громадському транспорті.

 

Скасування заборони відбулося на фоні паливної кризи та скарг полтавських перевізників на те, бізнес трансформувався у волонтерство.

 

Ситуацію із підвищенням вартості проїзду прокоментував Полтавський міський голова Олександр Мамай:

 

— Сьогодні у нас будуть перемовини із перевізниками. Вчора військова адміністрація дозволила підіймати ціну. Будемо рахувати, у нас цілий економічний департамент. Порахуємо, що перевізники будуть просити й не виключення, що піднімемо ціну квитка для того щоби, хоча б автобуси їздили. Але сьогодні літо, хтось пройдеться пішки, хтось під’їде, намагатимемося пенсіонерів всіх возити безкоштовно.

 

Ще до військових подій перевізники просили 16 гривень за квиток. Я думаю, нова вартість квитка буде набагато меншою. Будемо рахувати — математика точна наука. Вони скажуть, скільки коштує газ, скільки дизельне пальне, скільки заробітна плата, скільки кілометрів проїхали. Новий тариф можна порахувати за день.