Bagnet

Ексраднику колишнього голови Полтавської ОДА збільшили розмір застави

Апеляційний суд збільшив розмір застави ексраднику колишнього голови Полтавської облдержадміністраці ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
За добу на Полтавщині поліцейські перевірили понад 800 автівок: двох людей перевіряють на співпрацю з росіянами

За добу на Полтавщині поліцейські перевірили понад 800 автівок: двох людей перевіряють на співпрацю з росіянами

Протягом 28 квітня на Полтавщині правоохоронці перевірили 2700 підозрілих людей, двоє з них доставили до відділків поліції для перевірки.

 

 

«Працівники районних органів поліції Полтавщини минулої доби перевірили понад 800 транспортних засобів та більше ніж 2 700 осіб. Дві з них нині перевіряють на причетність до співпраці з ворогом», – повідомив начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов.

 

“У зв’язку з необхідністю усунення ризиків та захисту населення від ворожих зазіхань, правоохоронці забезпечують систематичний моніторинг дотримання обмежень воєнного стану та контролюють міграційні процеси. З цією метою, зокрема, працівники управління міграційної поліції області спільно з іншими уповноваженими органами проводять систематичні превентивні рейди на залізничних та автовокзалах, а також у потягах (за маршрутами їх курсування) щодо виявлення можливих пособників ворога та осіб, причетних до діяльності російських диверсійних груп”, – зазначили у поліції.

 

Правоохоронці закликають громадян відповідально ставитися до вимушених обмежень воєнного часу, суворо дотримуватися встановлених правил, чітко виконувати вказівки військових та поліцейських, які виконують покладені на них службові обов’язки, та оперативно інформувати правоохоронні органи про підозрілих осіб.