Bagnet

Ексраднику колишнього голови Полтавської ОДА збільшили розмір застави

Апеляційний суд збільшив розмір застави ексраднику колишнього голови Полтавської облдержадміністраці ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
Внаслідок 9-ти ракетних обстрілів Кременчука були зруйновані об’єкти на нафтопереробному заводі й теплоелектроцентралі у Кременчуці

Внаслідок 9-ти ракетних обстрілів Кременчука були зруйновані об’єкти на нафтопереробному заводі й теплоелектроцентралі у Кременчуці

Увечері 24 квітня російські війська завдали 9-ти ракетних ударів по критичній інфраструктурі Кременчука. Обстріли прийшлися на нафтопереробний завод і теплоелектроцентраль, яка знаходиться поряд. Через це частина об’єктів була зруйнована. Одна людина загинула, ще 7 отримали поранення. Більшість з них — це працівники ТЕЦ.

 

Про стан Кременчуцької ТЕЦ після ударів керівники підприємства повідомлять пізніше — коли підрахують збитки. Водночас міський голова Кременчука Віталій Малецький вже зазначив, що РФ завдало таких руйнувань, які ставить під загрозу опалювальний сезон 2022-2023 років та забезпечення міста гарячою водою.

 

— Руйнування ТЕЦ ставить під загрозу опалювальний сезон 2022-2023 років та забезпечення міста гарячою водою, тому найближчим часом проведемо засідання комісії ТЕБ та НС, де розглянемо план дій щодо відновлення ТЕЦ до наступного опалювального сезону, — повідомив Віталій Малецький.

 

Нагадаємо, що це вже друга атака РФ, яка завдала серйозних руйнувань Кременчуку. Зранку 2 квітня росіяни знищили Кременчуцький НПЗ та навколишні склади паливо-мастильних матеріалів, завдавши ракетного удару з кількох літаків. Внаслідок обстрілу кілька людей отримали опіки, але тоді обійшлося без загиблих. Займання на об’єкті гасили більше доби.