Bagnet

Ексраднику колишнього голови Полтавської ОДА збільшили розмір застави

Апеляційний суд збільшив розмір застави ексраднику колишнього голови Полтавської облдержадміністраці ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
Порушення виявили у кожному четвертому: на Полтавщині перевіряють ціни на товари

Порушення виявили у кожному четвертому: на Полтавщині перевіряють ціни на товари

У Полтавській області тривають перевірки цін на соціально значущі товари. Порушення встановлені в кожному четвертому суб’єкту господарювання.

Про це повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби у Полтавській області.

 

“За першу декаду квітня провели 76 контрольних заходів щодо встановлення суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі цін на соціально значущі товари. З них опрацьовано 37 повідомлень, щодо необґрунтованого зростання цін на продукти харчування. Порушення встановлені в кожному четвертому суб’єкту господарювання”, – зазначили в обласному управлінні.

 

За результатами проведеної роботи по населених пунктах Лубенської, Полтавської, Миргородської громад були знижені ціни до економічно обґрунтованого рівня за рахунок зменшення торговельної надбавки до 10% на олію соняшникову, борошно пшеничне, хліб, яйця курячі від 2,00 грн. до 12,00 грн. за одиницю товару.

 

Зокрема, під час перевірки в магазині “Продукти”, що у Лубнах, було знижено ціни на борошно в/г фасоване не промисловим способом з 25,00 грн/кг до 22,90 грн/кг, або на 2,10 грн/кг; на олію рафіновану Рішельє 1 л. з 75,00 грн. до 69,00 грн., або 6,00 грн/л; на олію рафіновану Рішельє 1,8 л. з 140,00 грн. до 128,00 грн., або на 12,00 грн. за упаковку; на яйця курячі 1 дес 36,00 грн. до 33,00 грн. за упаковку, або на 3,00 грн за упаковку.

 

У магазині, що у с. Снітин Лубенської громади, знижено ціни на борошно пшеничне в/г ТМ Алексіс, 2 кг – з 45,00 грн. до 41,20 грн, або на 3,80 грн за одиницю. Ціни знижені за рахунок зменшення торговельної надбавки з 22% до 10%.