Bagnet

Ймовірно, уразило струмом: на Полтавщині загинув чоловік

Житель Кременчуцького району загинув, ймовірно, від ураження струмом. Повідомлення про смерть чолові ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
Дерусифікація у Кременчуці: перейменували вулицю Маяковського

Дерусифікація у Кременчуці: перейменували вулицю Маяковського

15 квітня у місті Кременчук, що на Полтавщині, змінили назву вулиці. Таке рішення ухвалили на позачерговій сесії міськради. Про це повідомила речниця Кременчуцької міської ради Юлія Перепелятник.

 

У Кременчуці перейменували вулицю Маяковського через те, що вона має стосунок до Росії. Нова назва — Єднання України. За таке рішення проголосували усі депутати міськради одноголосно. За словами Юлії Перепелятник, це зробили через повномасштабну агресію Росії проти України.

 

Відповідно до рішення сесії, правовстановчі документи, технічна документація на земельні ділянки та нерухоме майно, паспорти та інші документи, які містять назву перейменованої вулиці, є чинними.

 

За словами очільника громади Віталія Малецького нову назву обрали через те, що на цій вулиці проживають родини переселенців зі зруйнованих міст — Харкова, Сум, Краматорська, Маріуполя та інших. Також на ній розташований координаційний центр допомоги.

 

Від початку повномасштабної агресії Росії проти України це перша зміна назви вулиці у Кременчуці. Інші пропозиції опрацює спеціальна комісія, а потім розглянути депутати на сесії міської ради, повідомив Малецький.