Bagnet

Ексраднику колишнього голови Полтавської ОДА збільшили розмір застави

Апеляційний суд збільшив розмір застави ексраднику колишнього голови Полтавської облдержадміністраці ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
На Полтавщині затримали 47-річного чоловіка, який продавав наркотики

На Полтавщині затримали 47-річного чоловіка, який продавав наркотики

12 квітня правоохоронці припинили протиправну діяльність місцевого чоловіка, 1975 року народження, який займався виготовленням та збутом наркотичних засобів. Фігуранта затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

 

У ході проведення оперативно розшукових та слідчих заходів поліцією Полтавщини, під процесуальним керівництвом прокуратури, встановлено, що мешканець одного із сіл Полтавського району тривалий час займається виготовленням та збутом наркотичних засобів на території області.

«Слідчі та оперативники карного розшуку з’ясували, що в одному із сіл Полтавського району місцевий чоловік, 1975 року народження, за місцем свого проживання вирощує у великій кількості наркотики і збуває їх наркозалежним особам на території області. Під час санкціонованого судом обшуку в домогосподарстві фігуранта вилучена значна кількість наркотичної речовини (канабіс); рослини коноплі, які вирощувалися в кустарних умовах в окремому приміщенні з використанням спеціальних приладів та обладнання; прилади для вживання наркотиків; пластикові ємності та зіп-пакети; грошові кошти, здобуті незаконним шляхом; чорнові записи та інші речові докази, що підтверджують причетність особи до злочинної діяльності. Наразі фігуранта затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу», – повідомив заступник начальника поліції Полтавщини Сергій Рекун.