Bagnet

Ексраднику колишнього голови Полтавської ОДА збільшили розмір застави

Апеляційний суд збільшив розмір застави ексраднику колишнього голови Полтавської облдержадміністраці ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
За добу на Полтавщині правоохоронці перевірили 863 автівки та понад 1400 підозрілих осіб

За добу на Полтавщині правоохоронці перевірили 863 автівки та понад 1400 підозрілих осіб

Протягом 10 квітня у Полтавській області правоохоронці перевірили 1449 підозрілих осіб, з яких 5 доставили до відділків поліції для перевірки.

Джерело: поліція Полтавщини

 

«Працівники районних органів поліції Полтавщини минулої доби перевірили 863 транспортних засоби та 1 449 підозрілих особи. 5 з них доставили до підрозділів поліції для перевірки на причетність до співпраці з ворогом та участі в диверсійній діяльності», – повідомив Євген Рогачов.

 

Нагадаємо, з 10 квітня комендантська година на Полтавщині триває з 21:00 до 5:00. У визначений Радою оборони області час категорично заборонено перебувати на вулиці та в громадських місцях. Ці обмеження не діють під час тривоги, коли громадянам потрібно укритися в захисних спорудах!

 

Згідно з рішенням Ради оборони Полтавської області, громадяни, які без обґрунтованих поважних причин порушують заборону на перебування людей у визначений час на вулицях та в інших громадських місцях доставляються до територіального підрозділу поліції для вирішення питання щодо можливості їх залучення до громадських робіт строком до 24 годин.

 

Завжди обов’язково беріть із собою документи, що посвідчують особу, та будьте готові їх пред’явити для перевірки поліцейським.

 

Правоохоронці закликають громадян відповідально ставитися до вимушених обмежень воєнного часу й суворо дотримуватися встановлених правил. Зокрема, чітко виконувати вказівки військових та поліцейських на укріплених контрольно-пропускних пунктах.