Bagnet

Ексраднику колишнього голови Полтавської ОДА збільшили розмір застави

Апеляційний суд збільшив розмір застави ексраднику колишнього голови Полтавської облдержадміністраці ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
Пюре, суміші, підгузки: у Полтаві відкрили пункт благодійної допомоги для дітей

Пюре, суміші, підгузки: у Полтаві відкрили пункт благодійної допомоги для дітей

У Полтаві більше двох сотень сімей звернулися до пункту видачі допомоги для дітей. Це за понад добу від початку його роботи, розповіла голова громадської організації, яка ініціювала створення пункту, Анжела Прушковська. За її словами, переселенці та полтавці, які мають дітей до 5 років, можуть отримати молочні суміші, дитячі пюре, каші, підгузки та серветки.

 

Засоби гігієни та їжа – для доньки Лілія взяла у пункті видачі допомоги для дітей, який запрацював у Полтаві.

 

«Ми з Луганської області, дитині 10 місяців, дівчинка. Приїхали самі, тато воює. Сюди приїхали до рідної сестри. Розбомбили місто, але нічого, люди тримаються, виїжджають потихеньку, не всі, звісно. Є загиблі», — каже жителька Луганської області Лілія Попова.

Із дітьми до пункту прийшла Олена Шептуха. Про відкриття, каже, дізналася із соцмереж.

 

«Ми з Харкова приїхали, північна Салтівка район. Дуже багато обстрілювали. Сюди приїхали, знайомі запропонували: ось у Полтаву (їдьте – ред.). І два тижні вже живемо тут. Що дадуть. Пюрешки, можливо, сік. Що там у дівчат буде у наявності. Будемо раді», — говорить харків’янка Олена Шептуха.

«Ми не розділяємо людей. Видаємо як полтавцям, так і переселенцям із інших міст. До нас можна прийти, показати свідоцтво про народження дитинки, ми запишемо контактну особу, номер телефону і видамо все, що необхідно. Ті пакунки, які ми видаємо, вистачить дитинці десь на місяць. Але ми ухвалили рішення, що будемо видавати таку допомогу раз на три тижні», — каже голова громадської організації «Сила і розум» Анжела Прушковська.

У пункті працюють двоє волонтерів. Вони видають необхідні речі та дитяче харчування.

 

«Ми навіть не очікували, що буде така велика кількість людей. Тому, як ми бачимо, полички уже пусті, потреба велика, і ми зараз маємо ці полички наповнити, щоб задовольнити усіх бажаючих за вимогою«, — говорить волонтерка Ірина Дяченко.

 

Засоби гігієни та їжу закупили за гроші благодійників. Отримати необхідне можуть люди, у яких є діти до 5 років, каже Анжела Прушковська.

 

«Від нуля (років – ред.) – це сухі суміші. Потім дітки старші переходять на прикорм – це пюре. Пюре як фруктові, так і м’ясні, трішки там рибних. Також є йогурти і підгузки для різного віку різного розміру. Також видаємо вологі серветки. Є ще трішки суміші, яку використовують маленьким діткам при коліках, щоб животик нормально працював», — каже голова громадської організації «Сила і розум» Анжела Прушковська.

 

За словами Анжели Прушковської, за понад добу до пункту видачі допомоги для дітей звернулися більше двох сотень сімей.