Bagnet

Ексраднику колишнього голови Полтавської ОДА збільшили розмір застави

Апеляційний суд збільшив розмір застави ексраднику колишнього голови Полтавської облдержадміністраці ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
Під час війни з Росією загинули троє воїнів з Полтавщини

Під час війни з Росією загинули троє воїнів з Полтавщини

Під час повномасштабного вторгнення Росії на територію України загинули троє бійців з Полтавщини. Це Костянтин Шарлай, Олександр Бибик та Сергій Лісовець. Про це повідомили речник обласного центру комплектування та соцпідтримки Роман Істомін.

 

Під час виконання бойового завдання загинув штаб-сержант Олександр Бибик. Сталося це 27 березня біля села Проліски на Київщині. Чоловікові було 32 роки. Він служив у Національній гвардії. Родом чоловік із села Остап’є Решетилівської громади. Поховали бійця 29 березня.

Сергій Лісовець із Пирятина загинув 8 березня поблизу Миколаєва. 58-річний старшина служив у Збройних силах, розповів Роман Істомін. 30 березня воїна поховали. У нього залишилися мати і два сини.

48-річний рядовий Костянтин Шарлай загинув 20 березня біля міста Попасна на Луганщині. Чоловік служив у Збройних силах. Проживав у селі Ланна, що неподалік Карлівки. Попрощаються із ним 31 березня, зазначив голова Ланнівської громади Костянтин Удовиченко. У воїна лишилася донька, повідомив Роман Істомін.