Bagnet

Ексраднику колишнього голови Полтавської ОДА збільшили розмір застави

Апеляційний суд збільшив розмір застави ексраднику колишнього голови Полтавської облдержадміністраці ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
У Полтаві вдень вимикатимуть централізоване опалення

У Полтаві вдень вимикатимуть централізоване опалення

У зв’язку із високою денною температурою повітря «Полтаватеплоенерго» переходить на регульований режим подачі гарячої води — з 10:00 до 15:00 гаряче водопостачання буде відстунє, а батареї будуть ледь теплими

 

У зв’язку з підвищенням температури зовнішнього повітря в денні години доби та з метою раціонального використання природного газу й уникнення перетопів у житлових приміщеннях, «Полтаватеплоенерго» змушене перевести котельні підприємства у режим тимчасового призупинення роботи. Про це йдеться на офіційному сайті комунального підприємства.

 

Отже, починаючи з 29 березня, в періоди значного підвищення температури зовнішнього повітря, з 10:00 і до 15:00 у більшості житлових будинків Полтави буде відсутнє гаряче водопостачання, а батареї будуть ледь теплими.

 

На підприємстві наголосили, що запровадження такого режиму роботи є вимушеним кроком, що надалі дасть змогу перелаштувати котельні підприємства для роботи в міжопалювальному періоді. Споживачів просять із розумінням поставитися до такого рішення.

 

Згідно з чинним законодавством передбачено, що підставою для завершення опалювального періоду є температурний режим зовнішнього повітря. Зокрема, необхідно аби протягом 3 діб поспіль середньодобова температура зовнішнього повітря перевищувала показник у +8°C.

 

Рішення про припинення опалювального сезону 2021-2022 має ухвалити Полтавська міська рада.

 

У неділю, 3 квітня, денна температура повітря знову істотно знизиться, до +6°C, а у понеділок — до +5°C.