Bagnet

Ексраднику колишнього голови Полтавської ОДА збільшили розмір застави

Апеляційний суд збільшив розмір застави ексраднику колишнього голови Полтавської облдержадміністраці ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
Загинули під час відбиття російської збройної агресії»: у Полтаві попрощалися із трьома воїнами

Загинули під час відбиття російської збройної агресії»: у Полтаві попрощалися із трьома воїнами

У Полтаві попрощалися з трьома військовими, які загинули під час оборони України від російських військ, – це Ігор Тищенко, Едуард Тягун та Роман Ворончук. Панахиду влаштували біля Свято-Успенського собору. Прийшли родичі та знайомі воїнів, а також інші полтавці.

Біля Свято-Успенського собору у Полтаві – три труни, накриті українськими прапорами. 24 березня у місті прощалися із військовими, які загинули на війні.Старші солдати Ігор Тищенко та Едуард Тягун загинули під час оборони Чернігівщини. Головний сержант Роман Ворончук отримав смертельне поранення поблизу Охтирки, що на Сумщині.

«Сьогодні (24 березня-ред.) ми віддаємо військові вітання військовослужбовцям, які загинули під час відбиття російської збройної агресії. А саме військовослужбовцям першої танкової бригади і 93-ї механізованої бригади», – каже заступник обласного військового комісара Едуард Бородай.

«Він був для нас найкращим другом, дуже гарним співробітником. Дуже був ввічливий, чуйний. Міг підтримати і словом, порадою», – говорить товариш загиблого Едуарда Тягуна Володимир.

«Прийшла вшанувати пам’ять за те, що воюють за нашу свободу, за свої сім’ї, за своїх коханих. В мене там (на фронті – ред.) у самої троє братів і я дуже переживаю», – каже полтавка Яна.

 

Поховали загиблих військових у тих громадах, звідки вони родом, – у Новосанжарській, Карлівській та Полтавській.