Bagnet

Ексраднику колишнього голови Полтавської ОДА збільшили розмір застави

Апеляційний суд збільшив розмір застави ексраднику колишнього голови Полтавської облдержадміністраці ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
Голові Полтавської ТГ Олександру Мамаю надходило повідомлення про здачу міста: що він відповів

Голові Полтавської ТГ Олександру Мамаю надходило повідомлення про здачу міста: що він відповів

Голові Полтавської громади Олександру Мамаю надходило повідомлення із пропозицією здати місто. Такий текст надіслали із російського номеру телефону. Про це Олександр Мамай розповів Суспільному.

 

На початку березня голові Полтавської громади Олександру Мамаю надійшло SMS-повідомлення із номера телефону, який починався на +7..(телефонний код Росії). Текст, каже голова громади, був написаний російською мовою.

 

За словами Олександра Мамая, у повідомленні йшлося про те, що Полтава – це місто російської слави, а тому не хочуть його бомбити. Відтак пропонували здати Полтаву.

 

Про це повідомлення голова громади сповістив керівника обласного управління Служби безпеки та начальника обласної військової адміністрації.

 

Як розповів Олександр Мамай, на повідомлення він відповів також російською мовою. Голова громади, за його словами, написав, що «наша фірма не потребує ваших послуг».

 

Начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін під час відеоконференції 24 березня сказав, що такі ж повідомлення надходили двом його заступникам та деяким головам громад. У такому разі він порекомендував звертатися до СБУ.