Bagnet

Ексраднику колишнього голови Полтавської ОДА збільшили розмір застави

Апеляційний суд збільшив розмір застави ексраднику колишнього голови Полтавської облдержадміністраці ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
Домашній арешт у нічний час: депутату Полтавської обласної ради обрали запобіжний захід

Домашній арешт у нічний час: депутату Полтавської обласної ради обрали запобіжний захід

Депутат Полтавської обласної ради Олег Діденко, якого підозрюють у вимаганні грошей, буде під домашнім арештом. Таке рішення 2 лютого ухвалив суддя Октябрського райсуду Полтави Володимир Бугрій. Про це повідомляє кореспондентка Суспільного, яка перебуває на засіданні.

Суддя Октябрського райсуду Полтави Володимир Бугрій призначив запобіжний захід депутатові Полтавської облради Олегу Діденку, якого підозрюють у вимаганні 39 тисяч доларів. Він буде під домашнім арештом у нічний час з 20:00 до 7:00.

Домашній арешт у нічний час: депутату Полтавської обласної ради обрали запобіжний західСуспільне Полтава

Олег Діденко зі своїми адвокатами

Про запобіжний захід у вигляді тримання під вартою протягом двох місяців просив прокурор Сергій Дяченко.

«Діденко Олег Григорович може переховуватися від органів досудового розслідування та суду, знищити, сховати, спотворити будь-які речі чи документи, які мають істотне значення для встановлення обставин кримінального правопорушення незаконно впливати на свідків», – розповів прокурор.

Підозрюваний просив не брати його під варту, а його захисник Дмитро Таран вважав заяву прокурора необґрунтованою.

«Я не визнаю себе винним у вимаганнях. Я добропорядний громадянин», – сказав підозрюваний Олег Діденко.

Домашній арешт у нічний час: депутату Полтавської обласної ради обрали запобіжний західСуспільне Полтава

Прокурори

«Вказуємо на те, що Олег Діденко не буде переховуватись від органів досудового розслідування, перешкоджати розслідуванню кримінального провадження, а також вчиняти інші кримінальні правопорушення. Оскільки Олег Григорович вважає себе особою, яка не скоювала кримінальне правопорушення і він має на меті активно сприяти органам досудового розслідування з метою встановлення істини у справі. Просимо обрати до підозрюваного Олега Діденка, в рамках кримінального провадження, міру запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання», – сказав у суді захисник підозрюваного Дмитро Таран.

Олега Діденка звільнили з-під варти у залі суду. Також він має здати український та закордонний паспорти. Це рішення планують оскаржувати, сказав Суспільному прокурор Сергій Дяченко. На це вони мають п’ять днів.

Також у залі суду Олегу Діденку повідомили про ще одну підозру щодо привласнення чужого майна, вчинення насильства тощо. Про те, що він отримав таке повідомлення, депутат та його захисник підписуватися відмовилися.

Домашній арешт у нічний час: депутату Полтавської обласної ради обрали запобіжний західСуспільне Полтава

Родичі та колеги депутата

Обрати запобіжний захід депутату Миргородської районної ради Ігорю Діденку, якого також підозрюють у вимаганні грошей, мають 3 лютого.