Bagnet

Ексраднику колишнього голови Полтавської ОДА збільшили розмір застави

Апеляційний суд збільшив розмір застави ексраднику колишнього голови Полтавської облдержадміністраці ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
На Полтавщині поліцейські виявили та вилучили близько 200 кг тютюну, який намагалися реалізувати без відповідних документів

На Полтавщині поліцейські виявили та вилучили близько 200 кг тютюну, який намагалися реалізувати без відповідних документів

Працівники Полтавського районного управління поліції 9 листопада провели перевірку ринків міста Полтави на наявність порушень у сфері обігу спирту, лікеро-горілчаних та тютюнових виробів.

В ході проведених заходів із протидії правопорушень у даній сфері, поліцейські виявили на одному із ринків міста майже 200 кг тютюну, який намагались продати без відповідних документів.  Речові докази вилучено. На двох реалізаторів поліцією складено два протоколи за частиною 1 статті 164 (Порушення порядку провадження господарської діяльності) Кодекс України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає штраф від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

Шановні підприємці! Нагадуємо, що спирт, лікеро-горілчані та тютюнові вироби — це акцизні товари і реалізатори даної продукції повинні мати відповідні на те документи (ліцензії, сертифікати якості, довідки від органів самоврядування, тощо). Тож закликаємо всіх дотримуватися вимог чинного законодавства України.