Bagnet

Ексраднику колишнього голови Полтавської ОДА збільшили розмір застави

Апеляційний суд збільшив розмір застави ексраднику колишнього голови Полтавської облдержадміністраці ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
ПРАВООХОРОННІ ОРГАНИ ПРОВОДЯТЬ ОБШУКИ У ПОДАТКОВІЙ СЛУЖБІ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРАВООХОРОННІ ОРГАНИ ПРОВОДЯТЬ ОБШУКИ У ПОДАТКОВІЙ СЛУЖБІ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

3 листопада НАБУ, Спеціалізована антикорупційна прокуратура спільно зі СБУ здійснюють обшуки в приміщеннях центрального апарату ДПС України, ДПС у Полтавській області, за місцем проживання посадових осіб податкової служби та фізичних осіб у Києві, а також Полтавській, Дніпропетровській, Запорізькій областях.

Слідчі дії здійснюють в межах розслідування так званих податкових «скруток». Розслідування розпочали за власними напрацюваннями детективів, публікаціями у ЗМІ та інформацією, зазначеною у звіті тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів можливих корупційних дій посадових осіб органів державної влади, які призвели до значних втрат держбюджету.

Попередня правова кваліфікація ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) КК України.

ДПС України ще у грудні 2020 р. та у січні 2021 р. проводила перевірку ГУ ДПС у Полтавській області з питань відпрацювання ризикових субʼєктів господарської діяльності.

За результатами перевірки, виявили ряд порушень службової дисципліни представниками податкової Полтавській області. До службових осіб застосували заходи дисциплінарного впливу. Інформацію про порушення, які виявили під час перевірки, передали до ДБР.