Bagnet

Ексраднику колишнього голови Полтавської ОДА збільшили розмір застави

Апеляційний суд збільшив розмір застави ексраднику колишнього голови Полтавської облдержадміністраці ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
Біля Полтавської міської ради мітингують жителі 109-мікрорайону (ФОТО)

Біля Полтавської міської ради мітингують жителі 109-мікрорайону (ФОТО)

Головна причина протесту – відсутність опалення у житлових будинках. Мешканці 109-мікрорайону вважають, що відтермінування запуску опалення є службовою недбалістю полтавської влади.

UPD: Мітингувальників запросили до Полтавської міської ради на зустріч з представниками влади. З ними спілкуються міський голова Олександр Мамай, його перший заступник Валерій Пархоменко, заступник Євген Ричка та секретар міськради Андрій Карпов.

Про це ЗМІСТу стало відомо 1 листопада від керівника житлово-будівельного кооперативу «РОТОР» Валерія Горобця. Валерій Горобець очолює ЖБК, що охоплює 120 квартир, де живуть майже 300 людей. Також він спілкується з керівниками ще 5 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків 109-мікрорайону та міською й обласною владою.

«Учора відбулася акція протесту. На перекриття дороги вийшли люди, які не змогли вчора прийти, щоб їх почули. Вони протестували з вимогою розпочати подачу тепла в домівки. Сьогодні інші жителі прийшли на протест. Ми сподіваємося, що влада до нас вийде, почує наші прохання почути і не відтягувати запуск до 1 грудня».

50 жителів кажуть, що запуск опалення планують на 1 грудня, бо це пов’язано з технічними проблемами. Але це називають службовою недбалістю, бо ці роботи влада могла виконати влітку. Під час апаратної наради 1 листопада голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов повідомив, що сьогодні планують розв’язати проблему з опалення у цьому мікрорайоні. Нині невідомо, що саме він мав на увазі.

Раніше Валерій Горобець повідомляв, що жителі мікрорайону стурбовані ситуацією з опаленням та налякані пропозицією тимчасового розміщення:

«Люди незадоволені, налякані. Особливо молоді, у кого є діти. Людей це збурило. Нам сказали, що це розглядається як надзвичайна ситуація. Якщо нас переселять, то будуть військовослужбовці, які оберігатимуть наше майно. Але хто погодиться залишити майно. Якщо буде така ситуація і сезон не розпочнеться, люди готові перекривати залізну дорогу, дороги, щоб тільки дали тепло. У нас настрій дуже напружений. Спалювати автомобільні колеса готові біля міськради».

Жителі 109-мікрорайону систематично обговорюють ситуацію з опаленням у чатах в месенджері. Раніше для початку опалення 109 мікрорайону Полтави виділили фінансування й вже налаштовують котельню.

zmist.pl.ua