Bagnet

Ексраднику колишнього голови Полтавської ОДА збільшили розмір застави

Апеляційний суд збільшив розмір застави ексраднику колишнього голови Полтавської облдержадміністраці ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
Постачання наркотичних засобів у виправну колонію – на Полтавщині: повідомлено про підозру двом в’язням

Постачання наркотичних засобів у виправну колонію – на Полтавщині: повідомлено про підозру двом в’язням

За процесуального керівництва Полтавської обласної прокуратури припинено канал постачання наркотичних речовин у державну установу «Полтавська виправна колонія (№ 64)», а «смотрящому» та його помічнику, які відбувають покарання в колонії, повідомлено про підозру у незаконному придбанні, перевезенні, зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу та передачі його у місця позбавлення волі (пересиланні), вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 307 КК України). Окрім цього, «смотрящому» повідомлено про підозру в умисному встановленні та поширенні злочинного впливу в установі виконання покарань (ч. 2 ст. 255-1 КК України).

За даними слідства, житель Кременчука, тривалий час відбуваючи  покарання в колонії за скоєння тяжкого злочину, здобув авторитет серед засуджених і став «смотрящим за зоною». З метою наповнення так званого «злодійського общака» він організував постачання наркотичних речовин в установу, залучивши до протиправної діяльності свого помічника та знайомого жителя Полтави.

Упродовж травня-червня поточного року полтавець у балончиках з-під дезодоранту надіслав у колонію особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс, який у подальшому повинен був розповсюдити серед в’язнів помічник «смотрящого». За висновками експертів, загальна маса канабісу становить майже 250 г.

Наразі за клопотаннями слідчого, погодженими з прокурором, ухвалами слідчого судді Октябрського районного суду Полтави підозрюваним обрано запобіжні заходи у виді тримання під вартою.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється Головним управлінням Національної поліції в Полтавській області, оперативний супровід – Управлінням Служби безпеки України в Полтавській області.

Заходи з викриття проведено за сприяння керівництва Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції, а також адміністрації державної установи «Полтавська виправна колонія (№ 64)».