Bagnet

Ексраднику колишнього голови Полтавської ОДА збільшили розмір застави

Апеляційний суд збільшив розмір застави ексраднику колишнього голови Полтавської облдержадміністраці ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
На Кременчуцькому водосховищі затримали трьох браконьєрів

На Кременчуцькому водосховищі затримали трьох браконьєрів

1,4 тис. грн шкоди нанесли порушники на Кременчуцькому водосховищі, — Полтавський рибоохоронний патруль

25 липня під час рибоохоронного рейду в акваторії Кременчуцького водосховища мобільна група для оперативного реагування Полтавського рибоохоронного патруля зафіксувал три грубих порушення Правил рибальства

Так, в районі с. Мозоліївка і с. Пронозівка Глобинської ОТГ Кременчуцького району Полтавської області троє громадян здійснювали вилов риби 70-метровими жиляними сітками (по 1 шт. кожний).

У першому випадку чоловік незаконно добув 11 плоскирок та 2 плітки, загальною вагою 2 кг. Нанесені збитки складають 544 грн.

У другому – по 2 шт. синця та плітки і 1 шт. окуня (2 кг). Збитки становлять 357 грн.

У третьому — 5 шт. синця та по одному окуню і плітки (2кг). Збитки становлять 527 грн.

На порушників складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Сітки вилучено до відповідного рішення суду.

Крім того в акваторії Сулинської затоки, Кременчуцького водосховища поблизу села Липове було зафіксовано порушення правил рибальства та оформлено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 3 ст. 85 КУпАП.

Полтавський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватися вимог чинного природоохоронного законодавства. Якщо Ви помітили порушення Правил любительського чи промислового рибальства або Порядку придбання чи збуту водних біоресурсів просимо невідкладно повідомляти на «гарячу лінію» за номером: (067) 329-39-66 або (067) 329-29-22.

Довідка:

На водоймах загального користування дозволяється вилов риби з берега та човна вудками усіх видів, із загальною кількістю гачків не більше п’яти на рибалку та спінінгом з блешнею. Добова норма вилову становить 3 кг (або трофей).

Відповідно до ч. 4 ст. 85 КУпАП передбачений штраф у розмірі від 340 до 680 грн з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника та незаконно добутих водних біоресурсів чи без такої.

Крім штрафу, рибоохоронцями нараховуються збитки, відповідно до такс (постанови КМУ від 21.11.2011р. № 1209 Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди,заподіяної внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення цінних видів водних біоресурсів)