Bagnet

Тепер і комунальники: розширили список професій, для яких вакцинація є обов’язковою

Тих, хто не вакцинується досічня, відсторонять від роботи без збереження заробітної плати Мініст ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
На Полтавщині ескадрилья винищувачів тренувалась уражати наземні цілі (ФОТО)

На Полтавщині ескадрилья винищувачів тренувалась уражати наземні цілі (ФОТО)

У Миргородській бригаді тактичної авіації повітряного командування «Центр» завершилось льотно-тактичне навчання з авіаційною ескадрильєю.

Про це повідомляє пресслужба бригади.

Навчання проходило у два етапи. Основна увага акцентувалася на здатності командира авіаційної ескадрильї і його штабу самостійно спланувати бойові дії та керувати ними у відриві від пункту постійної дислокації, тобто на оперативному аеродромі за різких змін обстановки.

Зазначається, що у цьому заході вперше взяли участь льотчики-випускники 2020 року.

Під час навчань пілоти авіаційних ланок практично відпрацьовували бойове застосування по наземних цілях на авіаційному полігоні.

Окрім того, вдалось перевірити злагодженість та ефективність роботи під час проведення тактико-спеціальних навчань підрозділів забезпечення частини.

Створена динамічна оперативна обстановка відобразила наявні для Збройних Сил України загрози й виклики в умовах сьогодення: стихійні виступи місцевого населення, роботу диверсійно-розвідувальних груп, застосування БПЛА тощо.

Зі свого боку військовослужбовці роти охорони та представники Миргородського районного відділу поліції вміло протидіяли «диверсантам» військового летовища.

Відзначається, що особовий склад діяв максимально злагоджено та ефективно, тому навчально-бойові завдання були виконані у повному обсязі та в установлені терміни.