Bagnet

Тепер і комунальники: розширили список професій, для яких вакцинація є обов’язковою

Тих, хто не вакцинується досічня, відсторонять від роботи без збереження заробітної плати Мініст ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
Якщо до 20 червня поштою не надійшов паперовий рахунок, споживачам варто повідомити про це на підприємство, – Полтаватеплоенерго

Якщо до 20 червня поштою не надійшов паперовий рахунок, споживачам варто повідомити про це на підприємство, – Полтаватеплоенерго

На адресу підприємства “Полтаватеплоенерго” продовжують надходити поодинокі звернення від споживачів зі скаргами на періодичну відсутність чи несвоєчасність доставки рахунків на оплату послуг з підігріву води до поштових скриньок за адресами їх проживання. 

З травня 2015 року щомісячну доставку рахунків на оплату послуг теплопостачання здійснює УДППЗ «Укрпошта”.

У зв’язку з цим абонентська служба підприємства проводить постійний моніторинг та контроль доставки споживачам паперових рахунків ПОКВПТГ “Полтаватепелоенерго”. Про це повідомили у пресслужбі підприємства.

“Звертаємося до вас, шановні наші споживачі, з проханням: якщо до 20 червня  цього року ви не отримали рахунки за послуги підприємства, отримані впродовж травня, або в майбутньому потрапите в ситуацію, коли до 20-го числа місяця, наступного за звітним, на вашу адресу не надійшов паперовий рахунок за послуги підприємства, — не будьте байдужими і повідомте про цей факт до абонентської служби підприємства”, – йдеться у повідомленні.

Це можна зробити будь-яким способом за допомогою сервісів офіційного сайту підприємства te.pl.ua:

   — “Надіслати нам листа”;

   — “Особистий кабінет споживача”.

   — надіславши електронного листа на адресу поштової скриньки info@pte.poltava.ua.

Повідомлення обов’язково має містити вашу повну адресу, контактний телефон, прізвище та ініціали отримувача послуг.

Для щомісячного отримання рахунків на оплату послуг на персональну електронну скриньку необхідно стати користувачем цілодобового on-line сервісу “Особистий кабінет споживача” та встановити відповідні налаштування профілю у розділі “Редагувати профіль”. Звертаємо вашу увагу, ця послуга діє незалежно від традиційного способу доставки щомісячних рахунків.