Bagnet

Тепер і комунальники: розширили список професій, для яких вакцинація є обов’язковою

Тих, хто не вакцинується досічня, відсторонять від роботи без збереження заробітної плати Мініст ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
Миргородський район лідирує у роботі з реорганізації РДА в області , – Євген Греков

Миргородський район лідирує у роботі з реорганізації РДА в області , – Євген Греков

Процес реорганізації райдержадміністрації у Полтавській області має бути завершений. Нині Миргородський район лідирує у роботі з реорганізації.

На цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації Євген Греков під час засідання робочої групи з питань реорганізації райдержадміністрацій та передачі майна територіальним громадам, повідомили у Полтавській ОДА.

“Поступ у цій роботі є, але різкого приросту за показниками по районах немає. Збільшився відсоток по Миргородському району. Нині він лідер у роботі з реорганізації. Там 90% структурних підрозділів і райдержадміністрацій припинені, – повідомив Євген Греков. – У Кременчуцькому районі лишилося дев’ять юридичних осіб. У Полтавському 22 юрособи припинені. Це кожна третя, тож роботу треба пришвидшити. У Лубенському районі нарешті також є зрушення. Закриті три юрособи”.

Суб’єкти, які перебувають у стадії припинення, повинні бути готові до проведення перевірок відповідних служб.

“Процес реорганізації на тому етапі, який цілком залежить від комунікації райдержадміністрацій із податковою, органами Пенсійного фонду, державними реєстраторами. Якщо якісь комунікаційні питання необхідно налагодити, облдержадміністрація в цьому допоможе. Цілком здійсненне завдання – оперативно завершити цю роботу в області”, – зазначив Євген Греков.

На засіданні обговорили й питання, пов’язані з передачею майна, яке перейшло від райдержадміністрацій, які реорганізовувалися, до РДА новоутворених районів. Частина цього майна може бути передана територіальним громадам у комунальну власність.

“Як і обговорювали на попередніх тематичних нарадах, до ОДА мають бути надані пропозиції від РДА, узгоджені з громадами, щодо майна, яке останні можуть прийняти у комунальну власність. Їх узагальнить облдержадміністрація й подасть на Мінекономіки, щоб єдиним пакетом винести на розгляд Кабінету Міністрів”, –  додав Євген Греков.

Протягом тижня райдержадміністрації мають сформувати пропозиції й подати до ОДА.

Новини Полтавщини