Bagnet

Тепер і комунальники: розширили список професій, для яких вакцинація є обов’язковою

Тих, хто не вакцинується досічня, відсторонять від роботи без збереження заробітної плати Мініст ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
Громадські слухання щодо загроз Біланівського ГЗК відбудуться 2 червня у приміщенні Кременчуцької районної ради

Громадські слухання щодо загроз Біланівського ГЗК відбудуться 2 червня у приміщенні Кременчуцької районної ради

На території майбутнього Біланівського кар’єрувже цього року заплановано проведення вибухових робіт. Таке розпорядження віддав Жеваго, незважаючи на те, що в зоні потенційного ураження проживають тисячі людей (мешканці Новогалещинської ОТГ). Цим людям до 2023 року повинні були видати компенсацію за житло і лише тоді почати вибухові роботи. Але всі екологічні та будівельні норми на Біланівському ГЗК грубо порушуються.

2 червня у приміщенні Кременчуцької районної ради (вул. Соборна, 14/23) пройдуть громадські слухання щодо загроз Біланівського ГЗК. Ініціаторами слухань є кременчуцькі активісти на чолі з Олегом Савченком. До участі в заході запрошують екологів, науковців, журналістів, небайдужих громадян. Початок о 10:00.

Нагадаємо, у травні цього року за розпорядженням Жеваго працівники Біланівського ГЗК вирізали кілометри електромереж. Більше тижня дві тисячі мешканців залишались без світла й лише після втручання журналістів, депутатів обласної ради та голови райради Самаркіна електропостачання відновили. Селяни переконані, що електрику їм відрізали зумисне, щоб змусити покинути домівки, яка стоять на території майбутнього кар’єру.