Bagnet

Тепер і комунальники: розширили список професій, для яких вакцинація є обов’язковою

Тих, хто не вакцинується досічня, відсторонять від роботи без збереження заробітної плати Мініст ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
УКЛАСТИ ДОГОВОРИ НА ПОСТАЧАННЯ ПРИРОДНОГО ГАЗУ КРЕМЕНЧУЖАНИ МОЖУТЬ ДО 1 ЛИПНЯ 2021 РОКУ

УКЛАСТИ ДОГОВОРИ НА ПОСТАЧАННЯ ПРИРОДНОГО ГАЗУ КРЕМЕНЧУЖАНИ МОЖУТЬ ДО 1 ЛИПНЯ 2021 РОКУ

В Україні відбулося розділення функцій постачання та транспортування природного газу розподільними мережами.

Як зазначає заступник міського голови – директор департаменту житлово-комунального господарства Іван Москалик, кременчужани сьогодні  опинилися в ситуації, коли їм треба визначитися з постачальником природного газу. Це потрібно зробити до 1 липня 2021 року. Із кількох сотень компаній, які мають ліцензію на постачання газу,  споживач має обрати  одного постачальника.  Для цього необхідно підписати з ним заяву-приєднання.

За інформацією Нафтогазу України, обрати постачальника та порівняти ціни можна на онлайн-ресурсах «ГазПравда» (https://gazpravda.com.ua/) або «Газотека» (https://gasoteka.ua-energy.org/). Також клієнти мають сплатити за спожитий газ від ПОН – ГК «Нафтогаз України». Відповідні рахунки клієнти отримають у паперовому форматі Укрпоштою або ж можуть завантажити електронні платіжки на сайті gas.ua у розділі «Постачальник останньої надії» («Сплатити послуги ПОН»).

Клієнти, яких обслуговує постачальник «останньої надії», не стають автоматично комерційними клієнтами ГК «Нафтогаз України». ПОН – це тимчасове рішення для уникнення перебоїв з газопостачанням, яке за результатами урядового конкурсу забезпечує ГК «Нафтогаз України». У порівнянні з підключенням клієнтів до ГК «Нафтогаз України» на комерційних умовах, ціна для клієнтів ПОН є вищою, а сервіси компанії є доступними лише частково з огляду на відсутність необхідної інформації про клієнтів постачальника «останньої надії».

Якщо клієнт бажає підключитися до ГК «Нафтогаз України» як до постійного постачальника, необхідно подати заявку на приєднання. Зробити це можна онлайн – на сайті gas.ua або у веб-версії Приват24, а також офлайн – у відділеннях Ощадбанку та ПУМБ.

Серед компаній, що отримали ліцензію, є місцева компанія ТОВ «Кременчукгаз-Трейдінг», яка наразі укладає договори зі своїми споживачами.  Укласти з нею договір на постачання газу містяни можуть,  звернувшись до Центру обслуговування споживачів   за адресою: 39601, м. Кременчук, пров. Героїв Бреста, 46. Для того, щоб підписати заяву-приєднання на постачання природного газу, вони повинні мати при собі паспорт, ідентифікаційний код.

Враховуючи те, що часу залишилося небагато і жителі міста стурбовані тим, чи будуть вони забезпечені природним газом, співробітники компанії обходять багатоповерхові будинки кременчужан, надають бланк заяви-приєднання, допомагають його заповнити. Інформацію  про дату і час зустрічі розміщують напередодні на дошках оголошень біля під’їздів житлових будинків.  Дізнатися, коли запланована така зустріч, або чи були вже представники компанії у житловому будинку, можна у ЦОС за телефонами: +380536780404, +380672897892,+380536794404.

Є ще одна можливість підписати заяву прямо вдома, або перебуваючи у іншому місті, – скористатися онлайн-сервісом. Бланк потрібно  заповнити і підписати. Всі документи можна відсканувати  і направити поштою чи вайбером: office@kgaz-trading.com.ua ;  +38(067) 289-7892 ; +38(067) 289-7892 VIBER; +38(067) 505-6318 VIBER.

ТОВ «Кременчукгаз-Трейдінг» встановив з 01 травня 2021 року наступні ціни на природний газ для населення: Тариф «КГТ Щомісячний (стандарт)» – 7,96грн. за м.3 з ПДВ. (на травень)
Тариф «КГТ Річний (стандарт)» – 9,99грн. за м.3 з ПДВ.