Bagnet

Тепер і комунальники: розширили список професій, для яких вакцинація є обов’язковою

Тих, хто не вакцинується досічня, відсторонять від роботи без збереження заробітної плати Мініст ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
Гади при владі. Полтавською обласною радою керують зрадники

Гади при владі. Полтавською обласною радою керують зрадники

На Донбасі йде війна з сепаратистами. Росія, яка їх активно підтримує, стягнула свої війська до кордонів України і загрожує нам повномасштабним вторгненням. В умовах війни власний  видобуток газу – це запорука енергонезалежності України. За даними геологів, наші надра містять близько 1,3 трильйонів кубометрів газу. При річній потребі України у 32 мільярдів кубометрів цих запасів має вистачити приблизно на 40 років. Полтавщина посідає друге місце в Україні за запасами блакитного палива, а наша частка у загальноукраїнському видобутку газу складає більше 40 відсотків. Проте, гади і зрадники, які керують Полтавською обласною радою, віддали полтавський газ росіянам.

 

На шостому році війни з російськими агресорами Полтавщину сколихнув скандал, який мав відлуння на всю Україну – Полтавська обласна рада передала стратегічно важливі газові родовища російським компаніям. Цю спецоперацію в інтересах росіян провів голова обласної ради Біленький. Попри протести громади, попри небажання депутатів голосувати за злочинний проєкт, попри порушення регламенту ради – рішення було прийняте. Тричі Біленький ставив його на голосування але воно не набирало необхідної кількості голосів. І тільки після того, як потрібній кількості депутатів роздали гроші за голосування, вдалося знайти необхідну кількість голосів для прийняття рішення. Біленький особисто зробив все можливе і неможливе щоб передати полтавські газові родовища росіянам. Тож тепер стало зрозумілим чому до цього кілька років поспіль Біленький саботував погодження виділення газоносних площ державному підприємству НАК «Нафтогаз України». Він просто притримував газові родовища для росіян.

Такі дії голови Полтавської обласної ради, які ідуть всупереч інтересам України, є державною зрадою і потребують фахової оцінки правоохоронних органів. Адже передача газових родовищ російським компаніям напряму підриває енергонезалежність України від агресора. Більше того, наносяться збитки економіці держави, не створюються нові робочі місця, не сплачуються податки до бюджету. Росіяни найняли Біленького, щоб отримати контроль над перспективними газовими родовищами, щоб «законсервувати» їх і штучно зменшувати газовидобування, щоб Україна не добувала власний газ, а більше залежала від поставок російського газу.

Зараз вже не так важливо, коли саме Біленький став агентом Кремля. Цілком можливо, що це сталося під час його роботи політтехнологом на Донбасі, коли він займався підкупом виборців в інтересах проросійських кандидатів, які зараз знаходяться в групі «Довіра» у Верховній Раді. А може діяльність Біленького в інтересах російських спецслужб почалася ще раніше. Зрозуміло одне. Біленький готовий за гроші здавати інтереси України оптом і вроздріб. З цих міркувань він і організував підкуп продажних депутатів та передав газові родовища Полтавщини росіянам.

Нещодавно Рада національної безпеки і оборони України запровадила санкції щодо компаній, яким Біленький передав полтавський газ. Тепер правоохоронці  повинні дати належну оцінку діям Біленького.