Bagnet

Тепер і комунальники: розширили список професій, для яких вакцинація є обов’язковою

Тих, хто не вакцинується досічня, відсторонять від роботи без збереження заробітної плати Мініст ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
На Укрзалізниці масово розкрадали пальне – СБУ

На Укрзалізниці масово розкрадали пальне – СБУ

Служба безпеки України викрила масштабний механізм розкрадання дизельного пального на Укрзалізниці. Оперативники спецслужби встановили, що «схема» існувала у більшості структурних підрозділів  АТ «Укрзалізниця» протягом тривалого часу. За висновками фахівців галузі, збитки від цього механізму можуть сягати десятків мільйонів гривень.

Інформує пресцентр СБ України.

Задокументовано, що функціонування корупційного механізму не припинялось навіть в умовах критично низьких залишків дизпалива на залізниці.

Зокрема, у ході проведення перевірок співробітники СБ України спільно з представниками офісу безпеки Укрзалізниці виявили значні порушення в одному зі структурних підрозділів регіональної філії «Південна залізниця». Правоохоронці отримали докази причетності керівництва цього підрозділу до розкрадання пального. Щоб приховати виявлені факти, зловмисники запропонували хабар представнику офісу з безпеки Укрзалізниці ‒ керівнику ревізійної комісії.

«Оперативники спецслужби затримали у Харкові організатора схеми під час передачі всієї суми хабаря. Наразі йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України, вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу», – йдеться у повідомленні.