Bagnet

Тепер і комунальники: розширили список професій, для яких вакцинація є обов’язковою

Тих, хто не вакцинується досічня, відсторонять від роботи без збереження заробітної плати Мініст ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
Скандал навколо родовищ: вимагають скликати позачергову сесію Полтавської облради

Скандал навколо родовищ: вимагають скликати позачергову сесію Полтавської облради

Депутати Полтавської обласної ради вимагають скликати позачергову сесію облради та скасувати рішення про видачу ліцензій на газові родовища, які за сприяння голови облради передали російським компаніям.

КременчукToday пише, що минулого тижня Президент Володимир Зеленський підписав указ, який вводить у дію рішення РНБО від 19 березня про санкції проти 19-ти компаній у сфері надрокористування. Йдеться про родовища газу, більшість яких знаходиться на території Полтавщини.

Розподіл газових ліцензій провела Полтавська обласна рада минулого скликання під керівництвом Олександра Біленького.

Депутатів нинішнього скликання це обурює й вони вимагають негайно його скасувати.

Рішення про передачу газових родовищ росіянам приймала Полтавська обласна рада попереднього скликання під керівництвом Біленького, він і тоді був її головою, – повідомив представник фракції “За майбутнє” Олег Дядик.

  Кожен депутат, який голосував «за», отримав від наших ворогів свої «тридцять срібників» з багатьма нулями в іноземній валюті, а по суті – продав Україну і зрадив український народ, — заявив він.

Депутат звернув увагу, що росіяни видобувають наш, полтавський газ, і нам же його продають у кілька разів дорожче. Необхідно відновити справедливість. Від виконуючого обов’язки голови облради вимагають негайно скликати сесію.

Ми повинні негайно поновити справедливість. Звертаю увагу першого заступника голови облради Лемешка, який обрався від президентської партії «Слуга народу», що він повинен діяти в руслі президентської політики і терміново скликати сесію та підготувати рішення про скасування тих документів, якими наші попередники віддали полтавський газ росіянам. Справедливість має бути поновлена, власником українських надр має бути український народ

– наголосив Олег Дядик.

А у популярній групі фейсбуку Екстрена юридична допомога — Адвокатська правозахисна група оприлюднили відео кількох вишок, що безупинно ведуть видобуток нафти і газу, зокрема, біля с. Старі Санжари на Полтавщині:

 

Інтернет-видання «Полтава365»