Bagnet

Тепер і комунальники: розширили список професій, для яких вакцинація є обов’язковою

Тих, хто не вакцинується досічня, відсторонять від роботи без збереження заробітної плати Мініст ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
У Полтаві протестували на COVID-19 пасажирів другого потягу, який прибув з “червоної” зони

У Полтаві протестували на COVID-19 пасажирів другого потягу, який прибув з “червоної” зони

Зранку 16 березня на залізничній станції “Полтава-Київська” вже вдруге провели медобстеження пасажирів потягу “Рахів-Харків”, що прибув до обласного центру із “червоної” зони карантину.

Усім 46 особам, які зійшли з поїзду “Рахів-Харків” у Полтаві, виміряли температуру та провели швидкісне дослідження експрес-тестами на антиген до SARS-CoV-2. Через 15 хвилин уже були готові результати. Всі негативні, повідомили у Полтавській ОДА.

“Подібне тестування проводимо вдруге, тому вже відпрацювали алгоритм дій. Усіх пасажирів ще в вагоні повідомляють про тестування, потім їх організовано супроводжують до лікарів. Це робити треба швидко, адже через 20 хвилин до другої колії прибуває столичний експрес, – розповів начальник відділу мобілізаційної роботи та медицини катастроф ДОЗ Полтавської ОДА Володимир Мохначов. – Потім, доки пасажири проходять огляд, перон дезінфікується”.

Загалом, приїжджі позитивно реагують на подібні заходи. Їх тестують безкоштовно, крім того реєструють, щоб у подальшому вони змогли звернутися за медичною допомогою до Центру ПМСД №1 у Полтаві. Адже не всі пасажири полтавці, багато серед них людей, що приїхали з «червоної» зони у відрядження чи до рідних.

Загалом, подібне тестування у Полтаві буде проходити й надалі. Наступний потяг очікують із Ворохти.

Нагадаємо, 14 березня у Полтаві провели медичний огляд пасажирів потяга “Рахова-Харків”. Тоді експрес-тестування на COVID-19 пройшли 45 людей.

Фото: Полтавська ОДА