Bagnet

Тепер і комунальники: розширили список професій, для яких вакцинація є обов’язковою

Тих, хто не вакцинується досічня, відсторонять від роботи без збереження заробітної плати Мініст ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
СУД ВЗЯВ ПІД ВАРТУ ТРЕТЬОГО УЧАСНИКА ПОЛТАВСЬКОГО УГРУПОВАННЯ, ЯКЕ ПРОДАВАЛО НАРКОТИКИ ЧЕРЕЗ TELEGRAM

СУД ВЗЯВ ПІД ВАРТУ ТРЕТЬОГО УЧАСНИКА ПОЛТАВСЬКОГО УГРУПОВАННЯ, ЯКЕ ПРОДАВАЛО НАРКОТИКИ ЧЕРЕЗ TELEGRAM

У листопаді 2020 року правоохоронці затримали двох учасників наркоугруповання — їм суд призначив мільйонні застави. За три місяці суд обрав запобіжний захід і для третього фігуранта — тримання під вартою без можливості внесення застави

28 січня Октябрський районний суд обрав запобіжний захід для третього учасника полтавського угруповання, яке продавало наркотики через Telegram. Андрія Михайлика взяли під варту без можливості внесення застави. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Нагадаємо, що організоване злочинне наркоугруповання викрили 18 листопада 2020 року у Полтаві. Зловмисники через Telegram-канал продавали адреси з закладками коноплі, амфетаміну та метамфетаміну. Під час обшуків в учасників угруповання них вилучили наркотики, банківські картки, готівку, зброю, мобільні телефони та автомобілі.

Спочатку затримали двох учасників угруповання та обрали для них запобіжні заходи — Олегу Курочці призначили 3783600 грн застави, а Владиславу Радченку — 7000000 грн. А у січні виявилося, що у справі є ще третій фігурант.

Це з’ясувалося після того, як адвокат Володимир Матвієць звернувся до суду по цій справі з клопотанням про зняття арешту з вилучених грошей (близько 40000 грн у різних валютах) та автомобіля BMW X5. Слідчий в судовому засіданні пояснив, що це майно належить третьому учаснику угруповання, для якого лише готується підозра. Але суд тоді все ж зняв арешт з грошей та автомобіля.

Наразі стало відомо, що третій учасник — Андрія Михайлика. Він уродженець Полтави, не одружений, раніше не судимий, має середню спеціальну освіту. 26 січня суддя Наталія Тімошенко призначила чоловіку запобіжний захід — тримання під вартою без можливості внесення застави.

Андрій Михайлик зберігав наркотики за місцем свого проживання, в гаражі кооперативу «Каштан-1» (м. Полтава, вул. Олеся Гончара) та в будинку, який знаходився в дачному кооперативі «Нива-2» (с. Патлаївка). Крім того, Михайлик разом з Радченком та Курочкою фасував наркотики, а потім власноруч робив «закладки».

Наркотики наркоугруповання зберігало у гаражному кооперативі «Каштан-1»

З матеріалів справи також відомо, що всього угруповання складалося щонайменше з п’ятьох учасників — троє з яких наразі відомі. Четвертий учасник мав корупційні зв’язки в правоохоронних органах, через які постійно цікавився — чи не є він зі спільниками фігурантами у кримінальних провадженнях. А п’ятий фігурант має родинні зв’язки із двома членами угруповання, що стало запорукою довірливих та тривалих відносин між учасниками.

За інформацією інтернет-видання «Полтавщина»