Bagnet

Тепер і комунальники: розширили список професій, для яких вакцинація є обов’язковою

Тих, хто не вакцинується досічня, відсторонять від роботи без збереження заробітної плати Мініст ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
Для підготовки військових збудували містечко за стандартами НАТО

Для підготовки військових збудували містечко за стандартами НАТО

Для окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка збудували нове містечко для військової підготовки бойового підрозділу. Це стало початком нового, якісного етапу інтеграції стандартів НАТО у ЗСУ.

Про це повідомляє АрміяInform з посиланням на пресслужбу бригади.

Багаторічна підготовка військовослужбовців здійснювалась на військовому полігоні Міжвидового центру підготовки військових частин та підрозділів. Його матеріально-технічна база давала змогу якісно, в умовах наближених до реальних, відпрацьовувати бойові вміння й навички, злагоджену роботу екіпажів. Однак побутові умови не відповідали потребам українських захисників, що пов’язано з особливостями природних умов місцевості. Саме ця проблема несприятливо відбивалася на морально-психологічному стані колективу й кожного окремого військовослужбовця. Адже більшу частину часу військові проводять у відриві від своїх домівок і родин, тож більш схильні до емоційного вигорання. Тому на восьмому році війни, як ніколи раніше, постало гостре питання щодо розміщення таких підрозділів під час навчань.

“Для його розв’язання було докладено чимало зусиль протягом останніх років, це питання не втрачало актуальності й для керівництва ЗСУ. А вже сьогодні окрема мотопіхотна бригада імені кошового отамана Костя Гордієнка у повному складі розмістилася на території нового містечка. Зазначається, що воно збудоване з урахуванням усіх потреб військовослужбовців та особливостей місцевості. Це стало початком нового, якісного етапу інтеграції стандартів НАТО у Збройних Силах України. З цієї нагоди весь особовий склад бригади вишикувався на плацу та пройшов урочистим маршем. Так розпочався новий етап у житті ще одного українського, народженого в боях, військового підрозділу”, – йдеться у повідомленні.

Фото: пресслужба мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка