Bagnet

Тепер і комунальники: розширили список професій, для яких вакцинація є обов’язковою

Тих, хто не вакцинується досічня, відсторонять від роботи без збереження заробітної плати Мініст ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
У Полтаві Нацкорпус виявив бордель

У Полтаві Нацкорпус виявив бордель

Нацкорпус завітав до борделю, який безперешкодно працював близько 10 років

Як повідомляє Telegram канал «Конгресс», за численними зверненнями громадян Нацкорпус Полтави разом з іншими ГО нагадав поліції про існування та  роботу борделю за адресою вул. Небесної Сотні, 91.

Попередньо записавшись на екзотичну програму за телефоном, активісти безперешкодно потрапили до приміщення. Серед цікавого всередині виявилися листівки з поміткою 18+, прайси, алкоголь, гори змінної постільної білизни, інвентар для розваг, таблиці звітності.

На виклик патрульний наряд і СОГ хоч і прибули, але заходити до приміщення, щоб зафіксувати та припинити правопорушення, відмовились, бо не мали на те дозволу власника. А з приходом «адвоката» жриці кохання набрались сміливості та почали неймовірне: викликали охорону «Антарес», швидку медичну допомогу, 2 екіпажі ДСНС, вибухотехніків. Створивши метушню, зачинилися у приміщенні й на контакт більше не йшли.

Однак, чергова заява до поліції на діяльність цього закладу була написана. Подивимось чи змусить створене «шоу» серйозно взятися за цей бордель, чи буде, як зі слів однієї з працівниць охоронцю, «как обычно».

Цікавим є той факт, що про існування борделю відомо вже давно, працює він близько 10 років, на нього скаржилися місцеві й поліція знає про це місце. Про те, впродовж 10 років його ніхто не може закрити.

За словами активістів, бордель належить Андрію Полонському. Полонський Андрій Сергійович обіймає посаду  старшого оперуповноваженого відділу карного розшуку Полтавського відділу поліції ГУНП в Полтавській області.

 

«Салон еротичного масажу EGO» кілька разів опинявся в полі зору правоохоронців, там проводили облави, але він як Фенікс відроджувався з попелу та продовжував свою роботу. Шанси на припинення діяльності «Салону еротичного масажу» примарні, проте суспільний резонанс в даній справі не завадить.