Bagnet

Тепер і комунальники: розширили список професій, для яких вакцинація є обов’язковою

Тих, хто не вакцинується досічня, відсторонять від роботи без збереження заробітної плати Мініст ...

Вероятный организатор убийства воина-добровольца Окуевой вышел на свободу

С резонансным уголовным делом происходит нечто странное. Апелляционный суд изменил меру пресечения с ...
За апеляційною скаргою прокуратури призначено суворіше покарання жителю Горішніх Плавнів, який вирощував наркотики у під’їзді будинку

За апеляційною скаргою прокуратури призначено суворіше покарання жителю Горішніх Плавнів, який вирощував наркотики у під’їзді будинку

У листопаді 2019 року 38-річний житель м. Горішні Плавні у під’їзді будинку за місцем свого проживання, на технічному поверсі, дерев’яними дошками вимостив підлогу, теплоізоляційною фольгою обклеїв внутрішню поверхню нежитлового приміщення, підключив вентилятори та світлодіодні лампи, встановив ємності із землею, таким чином облаштувавши вказане приміщення та створивши необхідні умови для незаконного вирощування наркотичних засобів.
Під час проведення огляду місця події правоохоронцями виявлено та вилучено речовину зеленого кольору у сухому, подрібненому стані, насіння загальною вагою майже 19 г, що відповідно до висновків експерта є особливо небезпечним наркотичним засобом – канабісом, та 30 рослин коноплі, що росли у ємностях.
Під час досудового розслідування дії особи кваліфіковано за ч. 1 ст. 317, ч. 2 ст. 309, ч. 2 ст. 310 КК України (організація та утримання місць для незаконного виробництва наркотичних засобів, незаконне придбання та зберігання наркотичного засобу без мети збуту, незаконне вирощування конопель у кількості від десяти до п’ятнадцяти рослин особою, яка раніше вчинила кримінальні правопорушення, передбачені статтями 310, 317 КК України).
За сукупністю злочинів Комсомольським міським судом особу засуджено на 4 роки позбавлення волі та на підставі ст. 75 КК України звільнено від відбування покарання з іспитовим строком 3 роки. Не погоджуючись із таким рішенням, прокуратурою оскаржено його до Полтавського апеляційного суду та доведено, що призначене судом першої інстанції покарання не відповідає тяжкості скоєного злочину та особі обвинуваченого, який має чотири судимості за вчинені тяжкі злочини у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, а також проти життя і здоров’я особи.
Вироком апеляційного суду зловмиснику призначено реальний строк покарання – 4 роки позбавлення волі.

Пресслужба Полтавської
обласної прокуратури

Оставить комментарий