Трамп почав тиснути на Україну ще кілька років тому, - Washington Post


Президент Сполучених Штатів Америки (США) Дональд Трамп і його оточення почали втручатися в українську політику ще кілька років тому

Про це пише The Washington Post. Об этом сообщает glashataj.in.ua со ссылкой на СМИ.

Зазначається, що існують два питання, відповіді на які Слідча Палата представників, ймовірно, зможе знайти.

"Що було передумовою для першої зустрічі Трампа з тодішнім президентом України Петром Порошенком, яка відбулася 20 червня 2017 року. Київ найняв лобістську фірму BGR Group в січні того ж року, щоб налагодити контакти з американським президентом. Але нічого не сталося. А потім несподівано двері відчинилися.", — йдеться у повідомленні.

За кілька тижнів до цього, до приїзду Порошенко в Білий дім, адвокат Трампа Джуліані відвідав Київ, щоб виступити для "Фонду Віктора Пінчука". Відомо, що він зустрівся з Порошенком і тодішнім Генпрокурором Юрієм Луценко.

Додамо, що після візиту Джуліані українське розслідування в якому згадувалися і виплати колишньому голові виборчого штабу Трампа Полу Манафорту, перейшло від НАБУ до Генпрокуратури.

"Спроби Трампа грати політикою в Україні описуються у все більшому потоці документів і свідоцтв. Палата представників тепер повинна вирішити, чи може він і далі займати свою посаду", — йдеться у повідомленні.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/01/tramp_pochav_tysnuty_na_ukrayinu_sche_kilka_rokiv_tomu_washington_post”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя